लालबन्दि, माघ २० – सर्लाहिको उत्तरि गाबिस परवानीपुरमा बुधवार बाट ‘परवानीपुरकृषि बजार’ लाग्ने भएको छ ।

बुधवार बशन्त पञ्चमि अर्थात सरस्वति पुजाको दिनबाट हरेक साताको आईतबार र बुधबार लाग्ने गरि ‘परवानीपुर कृषि बजार’को सुरुवात गरिएको हो । बजारको बुधवार बिहान ११ बजे एक कार्यक्रम गरि बिधिबत रुपमा उद्घाटन गरिएको छ ।

बजार ब्यबस्थापन समितिका अध्यक्ष मान बहादुरको अध्यक्षतामा गरिएको उद्घाटन कार्यक्रम मा परवानीपुर गाबिस का सचिब कृष्ण प्रसाद आचार्य लगाएत गाबिसमा सक्रिय बिभिन्न राजनितिक दलका सदष्य, बुद्धिजिवि, भद्रभलादमि लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो ।

                                                                                                                                                  तस्विर:क्षितिज …

बुधवार बाट आरम्भ भएको बजारमा क्रेता तथा बिक्रेताको उत्साहजनक सहभागीता रहेको बताईएको छ । स्थानिय स्तरमा उत्पादन भएका कृषि सामग्रि लगाएतका बस्तुहरुको बिक्रि बितरण सहज पार्नका लागी कृषि बजारको अबधारण ल्याईएको अध्यक्ष मान बहादुर बम्जनले जानकारि दिनुभएको छ ।

                                                                                                                                        बजार निर्माण प्रकृया …

परवानीपुर मै ‘परवानीपुर कृषि बजार’ लाग्ने भएपछि चुरे क्षेत्रबाट लालबन्दि बजार आउनुपर्ने स्थानिय लाई सहज हुने छ भने समय र खर्चको समेत बचत हुनेभएको छ । ‘परवानीपुर कृषि बजार’ साबिक परवानीपुर वडा नम्बर ३ को चोक बाट पुर्वपट्टी रहेको श्री डिम जनता उच्च माध्यमिक बिद्यालय को खाली जग्गामा लाग्नेछ ।

                                                                                     बजार का लागि बस्ने ठाउँ मिलाउदै स्थानिय ब्यापारि …

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*