सर्लाही, मंसिर १७ – यहि मंसिर २१ गते बिहीबार हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा चुनावका लागि निर्वाचन सामग्रीसहित कर्मचारी सर्लाहीका मतदानस्थल र केन्द्र तर्फ हिँडेका छन् ।
चुनावका लागि आवश्यक पर्ने मतपेटिका, मतपत्र, स्वस्तिक छापलगायतका सामग्रीहरु लिएर कर्मचारीहरु मतदान केन्द्र तिर लागेका सर्लाहीका जिल्ला निर्वाचन कार्यालयका निर्वाचन अधिकारी भुजेलले जानकारी दिनुभयो ।निर्वाचन सामग्रीसहित कर्मचारीको लागि तस्बिर परिणाम

उहाँका अनुसार चुनावमा खटिएका कर्मचारीले मतदाता परिचयपत्र समेत लगेर गएका छन् । निर्वाचनको लागि सर्लाहीमा ११८ मतदान स्थल र ५१५ मतदान केन्द्र तोकिएको छ । तोकिएका मतदान केन्द्र मध्ये १४१ मतदान केन्द्र अति संवेदनशील, १५१ संवेदनशील र २६ मतदान केन्द्र सामान्य रहेको सर्लाहीका प्रहरी प्रवत्ता डिएसपी राजेशबाबु थापाले जानकारी दिनुभयो ।

मतदान केन्द्रको सुरक्षाका लागि प्रत्यक मतदान केन्द्रमा ३ जना नेपाल प्रहरी र ४ म्यादी प्रहरी खटाउने तयारी भएको डिएसपी थापाले जानकारी दिनुभयो। चुनावी सुरक्षाका लागि सर्लाहीमा १ हजार ७७४ नेपाल प्रहरी र ३ हजार ११३ म्यादी प्रहरी परिचालित हुने भएका छन ।

४ प्रतिनिधी सभा सदस्य र ८ प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन हुने क्षेत्र रहेको सर्लाहीमा ३ सय १८ मतदान स्थलमा ५ सय १६ मतदान केन्द्र रहेका छन् । जिल्लामा ३ लाख ८५ हजार ५ सय ८१ मतदाता रहेका छन् ।

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*