सर्लाही, पौष २९ – सर्लाहीको लालबन्दी स्थित ढुकढुकी एफ.एम.को प्रांगणमा आज शनिवार साहित्यिक जमघट एवम रचना वाचन कार्यक्रम हुँदैछ । सर्ला्हि साहित्य समाज र ढुकढुकी एफ.एम. को संयुक्त आयोजनामा कार्यक्रम हुन लागेको हो ।Image may contain: 1 person, text

समाज र रेडियो को संयुक्त आयोजनामा हरेक महिनाको अन्तिम शनिवार कार्यक्रम गर्ने कार्यतालीका अनुसार नै पौष २९ गत्ते कार्यक्रम गर्न लागीएको हो ।

कार्यक्रम ढुकढुकी एफ.एम.को प्रांगणमा मध्यान्ह १२ बजेबाट हुने छ । जिल्ला भित्र तथा बाहिर रहनुभएका सम्पुर्ण साहित्यमा रुचि राख्नुहुने महानुभावहरुलाई उक्त कार्यक्रममा उपस्थित भईदिन सर्ला्हि साहित्य समाज र ढुकढुकी एफ.एम.ले अनुरोध गरेको छ ।

आजको कार्यक्रममा सर्लाही लालबन्दीका सर्जक महेश थापाको नयाँ कृति नमोनमः को बारेमा चर्चा परिचर्चा हुने बताईएको छ ।

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*